YERAN Кампување Спиење Влошки со Гумени Торба, Гумени Кампување Подлога со Перница и торбичката за Преносни Компактен Воздух за Спиење Душеци Ultralight Спиење Подлога за
Свеж

YERAN Кампување Спиење Влошки со Гумени Торба, Гумени Кампување Подлога со Перница и торбичката за Преносни

DEN 1031.76

Во продавницата

3" големина (со носи кеса), само големината на шише за вода, мерење само 1,1 фунти, многу е лесно да се носат, погоден за носење во ранец или куферот, не грижете се за преземањето премногу простор.4 инчи, а дебелината е 2 инчи.Ние нудиме 24-часовна услуга на клиентите, ако имате било какви проблеми или прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го постави со задоволни решение за вас.【Кампување Спиење Влошки со Гумени Торба】Во комбинација за дизајн на спиење влошки и гумени торба целосно ги исполнува сите ваши потреби.

Карактеристики на производот

Поврзани производи