Адвокатско Самоубиец Јакна Лесни Windbreaker – Лет Varsity Softshell Секојдневен Windproof Спортски Активни Грб
Свеж

Адвокатско Самоубиец Јакна Лесни Windbreaker – Лет Varsity Softshell Секојдневен Windproof Спортски Активни

DEN 1492.80

Во продавницата

Мулти-џебови : 2 коса pochets со snap копчиња,1 внатрешниот џеб.Одлично за внатрешна и надворешна активности.Машина За Миење.Целосната-zip фронт за стилски look.Zip квалитетот е помек од метал zip.Мулти-џебови : 2 коса pochets со snap копчиња,1 внатрешниот џеб.Целосната-zip фронт за стилски look.

Карактеристики на производот

Поврзани производи