Глобалната Празно Самоубиец Јакна Лесни Windbreaker Zip-Up Школка за Мажи & Жени
Свеж

Глобалната Празно Самоубиец Јакна Лесни Windbreaker Zip-Up Школка за Мажи & Жени

DEN 959.76

Во продавницата

Добиете надвор и уживајте!.Глобалната Празно Подуени Јакна обезбедува топлина за сите сезони.Класичен.ЖЕНСКИ МОДЕЛ : 56" 125 кг БОЈА : Бургундија ГОЛЕМИНА : Мали.Достапни во мода напред бои обезбедувајќи ви изгледаат одлично, додека престојуваат топло.Кавга слободен политика на враќање на нашата облека ви овозможува да се магазин за нашата облека ризик бесплатно.Нашите Унисекс тешка категорија комплетна поштенски до качулка има heathered надворешноста ткаенина која е наредени со Sherpa во текот на облека, вклучувајќи ги ракавите.Најлон надворешната школка, синтетички надолу алтернативни изолација, zippered џебови, и пакет-можност внатре свој џеб на градите, давање флексибилност и што го прави подготвени за било авантура.СТИЛСКИ - Оваа светлина-тежината слабеење одговара на екипажот вратот самоубиец јакна е совршен начин на живот облека за момци, жените, јуниори, тинејџерски-годишна возраст момчиња и девојче.На сите временски парче гардероба кое ќе се носат насекаде.МОДЕЛ : 511" 180 кг БОЈА : Црна ДИМЕНЗИИ : Големи.Заврши со никел патент, антички никел претходно биле вклучени, никел падна нерешено-канапи, палецот-дупки, и медиумите џеб.Овој сестран облека врвот е лесно да се спакуваат и ја задржува својата форма и мекост се мијат по миење.Безвременски.Совршен за додавање закрпи, печатење на екран и везови.Овој правец-отпорни слој е hoodless со застане јака, ребрести ракав, ребрести полите и пред zip затворање.На полиестер материјал дише лесно и ви овозможува да се слој за топлина со една релаксирана изглед.Нуди опремени тело со француски тери внатрешни работи и природни обоени изложени патент лента.Патент затворање.Глобалната празно тестирани во голема отворено, чувствувате конструкција за издржливост да одговара на вашиот активен животен стил.

Карактеристики на производот

Поврзани производи