Bloch Танц на Жените Дами Endura Елита Нозе Хулахопки
Свеж

Bloch Танц на Жените Дами Endura Елита Нозе Хулахопки

DEN 304.08

Во продавницата

88% Најлон, 12% Spandex.Направен во САД и се Увезени.Рака Мие Само.Целосна нозе трајни тесни.Плетени во корселе за дополнителна удобност.Обоена за да одговара gusset.Рака мие со млака вода одделно, Користење само на Не-хлор кајгана, кога е потребно, капе сува.Bloch дами Endura елита нозе тесни.Најлон lycra комбинација вклучува мека рака за луксузен се чувствуваат и супер се водат. *Големина на табелата е општ фитинг водич само.Одговара може да варираат според стилови и телото видови.Вие може да сакате да нарачате големина до доколку сметаш дека се меѓу големини.

Карактеристики на производот

Поврзани производи