Doran Скали PC400-20 20 lb. Капацитет Дел Контрола Скала
Свеж

Doran Скали PC400-20 20 lb. Капацитет Дел Контрола Скала

DEN 9000.00

Во продавницата

20 lb.капацитет. 304 од не ' рѓосувачки челик изградба. "Quad-Пролет" shockproof база.Батерија со 10 часа живот.Дисплеј : ЛЦД, 0.66" висока.Doran 20 lb.Капацитет Дел Контрола Scale This Doran Дел Контрола Скала е совршен за пекари, ресторани, и повеќе.Таа има 20 lb.капацитет и е изградена од 304 од не ' рѓосувачки челик, со "Quad-Пролет" shockproof база.Таа работи на батерии, кои имаат десет часа живот и може да се полнат.Оваа скала мерки во оз, lb, lb & оз, g, и килограми.Тоа доаѓа со една година гаранција. 20 lb.капацитет на 304 нерѓосувачки челик изградба "Quad-Пролет" shockproof база батерија со 10 часот живот Екран : LCD, 0.66" високи Индикатори : g, kg, lb & оз, lb, празна батерија, движење, оз Контроли : /исклучување, единици, нула Единици : оз, lb, lb & оз, g, kg AC & DC моќност стандардна 115 VAC 60 Hz Ѕид Трансформатор УЛ/ULc Излез : Bi-directional RS-232 Послужавник : 6.5" x 6.5" Вкупно : 6.5"W x 8.75"L x 2"H NTEP, NSF Наведени Една Година Гаранција Модел # : PC400-20 6005135.

Карактеристики на производот

Поврзани производи