Адвокатско Самоубиец Јакна Лесни Windbreaker – Лет Varsity Softshell Секојдневен Windproof Спортски Активни Грб
Свеж

Адвокатско Самоубиец Јакна Лесни Windbreaker – Лет Varsity Softshell Секојдневен Windproof Спортски Активни

DEN 719.76

Во продавницата

Персоналните rib јака, ракави и полите за добра движење.Премиум материјал : Лесни полиестер ткаенини но подебели од windbreaker материјал, влага-wicking не е водоотпорен, машина изми, удобно дише windproof и издржливи.Мулти-џебови : 2 коса pochets со snap копчиња,1 внатрешниот џеб.Дизајн : Жакард ребро во јака ткаенината и полите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи