AnySharp Про - Најдобрите Светски Нож Острилка - За Сите Ножеви и Serrated Ножеви - Црвена Металик
Свеж

AnySharp Про - Најдобрите Светски Нож Острилка - За Сите Ножеви и Serrated Ножеви - Црвена Металик

DEN 359.76

Во продавницата

Технологија : Патентиран кујна алатка која се користи волфрам карбид да го продолжи животот на речиси секој нож.Безбедно и Издржливи : Hands-free вшмукување чаша база придава безбедно да било површината за побезбедно во домашна употреба.Совршен 20 степени Агол : Лесно се обновува супер остри сечење на работ да тапи ножеви кои имаат dulled.Еко-Пријателски : Без електрична енергија, нема мотор, нема загадување и бучава ножеви траат многу подолго премногу.Брзо и Лесно : Едноставно нацртајте го вашиот нож преку Any Sharp острилка 3 до 4 пати со светлина притисок.

Карактеристики на производот

Поврзани производи