1 Украл Дебелина Налепница - Еден 4.5 Инчен Водоотпорен Винил - Decal За Шише за Вода Колба Скејтборд Лаптоп итн
Свеж

1 Украл Дебелина Налепница - Еден 4.5 Инчен Водоотпорен Винил - Decal За Шише за Вода Колба Скејтборд Лаптоп

DEN 96.00

Во продавницата

Висок квалитет на винил налепница, рака подготвени и спремни да се држиме за вашите омилени објект!Велат здраво на нашите Украл Дебелина Налепница Дизајн!Нашите налепници се временските услови и водоотпорен, што значи дека тие се одлични за многу површини!Исто така обложени со ламинатни дека штити од вода, сончева светлина и гребење.Одлично за Собирање, Kinki, Налепница Албуми, Хидро Колба, Автомобил Браници, Шише за Вода, Лаптоп Покрива, Лаптопи, Ѕид Уметност, па дури и во Фрижидер!Одличен за Скејтборди, буквален за мрежа, Шлем, Hardhats, падовите, мобилни Телефони, Материјали Кантите и алатниците.Честитки, Коверти, Инструмент Случаи, Велосипеди, Канцеларија Врати, Калкулатор Случаи, Прозорци, Огледала, Филџани Кафе, на Училиште Гардероби и поштенски Сандачиња!Домашно милениче Јадења, Прилагодени на Подароци или едноставно Вашата Омилена Објект!Додадете нашите налепницата на вашиот Налепница за Собирање, Подарок нив како Партија Услуги, Роденденски Подароци или само Внимателен размислување од вас подароци!Секој сака налепници!!Овој оглас е за 1 Налепница.

Карактеристики на производот

Поврзани производи