Колинс Bellini Микс Направени со Вистински Праска, Лимонов Сок, со Природни Вкусови, Шампањ Коктел Рецепт Состојки, 32 Fl Мл (Пакување од 1), Црна
Свеж

Колинс Bellini Микс Направени со Вистински Праска, Лимонов Сок, со Природни Вкусови, Шампањ Коктел Рецепт Состојки,

DEN 167.76

Во продавницата

ШТО ЗАСЛУЖУВААТ ДА се ОПУШТИТЕ СО добра ШАМПАЊ КОКТЕЛ - Праска bellinis се овошен спин на италијанската класика.Ароматични сладост на праска melds со пенливо вино за совршен бранч коктел!Колинс Праска Bellini измешајте го прави тоа бриз.НАПРАВЕНИ СО ВИСТИНСКИ ПРАСКА, ЛИМОНОВ СОК И ВИСТИНСКИ ШЕЌЕР - Ние помеша праска пире со навестување на пикантен лимонов сок и вистински шеќер да се направи некоја коктел комбинација која пара совршено со пенливо вино за освежителен коктел голтка по голтка.САМО ДОДАДЕТЕ ШАМПАЊ за ДА се СОЗДАДЕ СОВРШЕНА ПРАСКА BELLINI - тоа е Тоа лесно со Колинс Праска Bellini микс!Ако сакате послатка bellini, го користат традиционалниот prosecco.Или да се одлучат за еден фен, свежи пијалок со brut или сува шампањ и пенливо вино.ОДЛИЧНО ЗА СТРАНИ!ЛЕСНО се МЕША СЕРИЈА КОКТЕЛИ И БОКАЛИ - Колинс коктел микс е одличен начин да им служи на серии на вашите омилени коктели.Нема рецепт за коктел потребни книгисамо следете ги инструкциите на секое шише од коктел миксер.ЗАНАЕТ КОКТЕЛИ, НЕМА ИЗРАБОТКАТА ПОТРЕБНО - Колинс материјали коктел алкохоличари со квалитетот staples за нивниот дом бар.Формулиран со професионална бармени, Колинс миксери се направени со вистински сок и вистински шеќер.Уживајте во квалитетен пијалок дома!.Вкус Име : Праска Bellini.

Карактеристики на производот

Поврзани производи