ECCPP Страна на Прозорецот Лажичка Louvers Нијанси 1 Пар Лево и Право Лажичка Покрие Пропустливи Одговара за 2005-2014 за Ford Mustang
Свеж

ECCPP Страна на Прозорецот Лажичка Louvers Нијанси 1 Пар Лево и Право Лажичка Покрие Пропустливи Одговара за

DEN 1199.76

Во продавницата

Fitment : 2005-2014 за Ford Mustang База Конвертибилна 2-Door2005-2014 година за Ford Mustang База Купе 2-Door2012-2013 за Ford Mustang Шеф 302 Купе 2-Door2008-2009 за Ford Mustang Bullitt Купе 2-Door2005-2008 за Ford Mustang GT База Конвертибилна 2-Door2005-2008 за Ford Mustang GT База Купе 2-Door2005-2014 година за Ford Mustang GT Конвертибилна 2-Door2005-2014 година за Ford Mustang GT Coupe 2-Door2005-2009 за Ford Mustang GT Equipado Конвертибилна 2-Door2005-2009 година, за Ford Mustang GT Equipado Купе 2-Door2007-2009 за Ford Mustang Lujo Конвертибилна 2-Door2007-2009 за Ford Mustang Lujo Купе 2-Door2009-2014 година за Ford Mustang Shelby Конвертибилна 2-Door2009-2014 година за Ford Mustang Shelby Купе 2-Door2008 за Ford Mustang Shelby GT Конвертибилна 2-Door2007-2008 за Ford Mustang Shelby GT Coupe 2-Door2007-2014 година за Ford Mustang Shelby GT500 Конвертибилна 2-Door2007-2014 година за Ford Mustang Shelby GT500 Купе 2-Door2008-2009 година, за Ford Mustang Shelby GT500 KR Купе 2-Door2012-2014 година за Ford Mustang ST Купе 2-Врата Инсталација Совети : 1.Ве молиме слободно да се каже нас преку е-Маил ако било кој квалитет на проблем или незадоволство се јавува.Пакет се Вклучени : 1 Пар од Страна на Прозорецот Louver Двојно Двострано Лента.НАЈАВА - ве Молиме проверете слика,fitment информации пред ставање ред.Имајте добра визија и светлината во внатрешноста на автомобилот и да го блокира надвор цел да се заштити вашата приватност.Ефикасно блокови груби УВ да се намалува температурата во внатрешноста на автомобилот и да се заштити вашиот прозорец во сите временски услови.ПРИМЕНЛИВИ МОДЕЛИ - Совршено се вклопуваат за 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 за Ford Mustang Високо прецизен модел дизајни, одговара на рабовите точно и им даде на вашиот автомобил Ретро Стил. 3 D РЕТРО ДИЗАЈН - Подобрување на вашиот автомобил визуелен изглед и да се обезбеди сеопфатна заштита.Мерење на 3 M двострано лента позиција на louver на задната страна на шофершајбната;3.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ - Високо квалитетна ABS пластика процес, мала тежина,издржливост,отпорност на абење и го издржат високи и ниски температури.

Карактеристики на производот

Поврзани производи