Uniclife Прилагодливи Воздушна Пумпа Аквариум 4 LPM 2 Места Кислород Пумпа со Додатоци 100 Литри Риба Резервоарот
Свеж

Uniclife Прилагодливи Воздушна Пумпа Аквариум 4 LPM 2 Места Кислород Пумпа со Додатоци 100 Литри Риба Резервоарот

DEN 417.60

Во продавницата

Широка Примена : Совршен за внатрешна или надворешна употреба во Слатководни или Морски аквариуми.Прилагодливи Knob : Можете да ја прилагодите проток на воздух го оценувате со KNOB за контрола на 2 места.Спецификации : се Вклопува за да се соберат до 100 литри риба тенкови. 4 Вати, 4 LPM, Притисок : 0.016 MPa.Шепот Тивок : Звучи како rusting лисја или од темпирана види во најнизок степен на проток.Сите Во 1 Комплет : Доаѓа со 1 Воздушна Пумпа со Додатоците на 2 Проверете Вентил, 2 Air Камења (1.2"), 1 Авиокомпанијата ( 6.5 стапки ) и 2 Конектори.Тоа е шепот тивок на ниски, и има забележителни потпевнувам во тивка соба кога се работи за највисока.Ставање ќебе или soundproofing материјал под тоа ќе го направи тоа потивок.Тоа е Мазна ротирачки dial за контрола на двојна пристаништа излез.Повисок поставување генерира повеќе воздух и меурчиња, но сигурно ќе го зголеми нивото на бучава малку.Дизајниран со двојно места да се кандидира на 2 порти заедно.Користете Т конектор комбинираат две излезни порти да се создаде молчи и моќни еден.

Карактеристики на производот

Поврзани производи