Г-дин Органски Печен Грав 400g
Свеж

Г-дин Органски Печен Грав 400g

DEN 2306.40

Во продавницата

Г-Дин Органски.Organic Suitable за Vegans Suitable за Вегетаријанците.Откако се отвори, да ми ладилник и јас ќе останат возвишено за 72 часа.Отстрани ме од мојот може, ме стави во не-метален контејнер.Без Глутен. *Ве молиме не се Најдобри Пред/Истекот велика БРИТАНИЈА е DD/MM/YYYY.Органски Печен Грав Готви и е подготвен да се јаде.Дали сте знаеле?Веројатно најздравото нешто што некогаш да се погоди леб.Оптимална исхрана.Ниско ниво на маснотии.Пука со антиоксиданси.Ова е плоча-оптоварување на gymnastic суперхерои.И тие се подготвени за вас.Исцедена тежина : 240g. - Подготовка и Употреба : се Готви и е подготвен да се јаде.

Карактеристики на производот

Поврзани производи