Марвел одмаздници Iron Man Флип FX Маска со Флип-Активиран Светлосни Ефекти за Костимот и Улога Игра Облечи Браун/a
Свеж

Марвел одмаздници Iron Man Флип FX Маска со Флип-Активиран Светлосни Ефекти за Костимот и Улога Игра Облечи

DEN 498.72

Во продавницата

МАСКА СВЕТЛИНА FX : Флип маска нагоре за да ја активирате светлосни ефекти слични на внатрешни работи поглед на Тони Старк е високо-технолошки шлем.Децата може да се замисли тие се насочени нагоре за класичен Марвел Одмаздници-стил битка како неуништив Iron Man!.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ЧИРАК AVENGERS : Со прилагодливи на рака, на Iron Man Флип FX Маска одговара на повеќето глава големини.Додека вашиот шеф не е толку голем како на Hulk е или како мал како Мравка-Човек, можете да носат оваа маска.ФИЛМ ИНСПИРИРАН ДИЗАЈН : Инспириран од Одмаздници филм франшиза, дел од Марвел Cinematic Универзумот, која вклучува филмови како Одмаздници : Завршницата, Капетан Марвел, и Црн Пантер.ОДГОВАРААТ на се КАКО IRON MAN : Iron Man Флип FX Маска им овозможува на децата да се замисли да бидат Тони Старк и да се борат заедно со колеги Одмаздници како Тор, Капетан Америка, и Црна Вдовица да се брани универзум од Thanos и неговата Бескрајност Gauntlet.Внимавај ЗА ДРУГ AVENGERS : ЗАВРШНИЦАТА УЛОГА ИГРА МЕНУВАЧ : барате други улога игра менувач инспириран од Одмаздници филмови.Се облекуваат како други се Восхитуваат знаци или се здружи со пријатели да се формира Одмаздници-стил тим од Супер Херои!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи