Berrilys Сушени горчлив вкус на Цреши, 4 Пакет на 1lb, USDA Уверение, Органски, Проследен, Без Масло, Без Сулфур, Без Додаден Шеќер, Не-ГМО, Кошер, Рефус
Свеж

Berrilys Сушени горчлив вкус на Цреши, 4 Пакет на 1lb, USDA Уверение, Органски, Проследен, Без Масло, Без Сулфур,

DEN 1199.76

Во продавницата

БЕЗ ДОДАДЕН ШЕЌЕР - Здрави, горчлив вкус на Цреши.НИКАКВИ ДОДАТОЦИ - Без Конзерванси, Само tangy Сонцето-Сушени Курва Цреши whithout јами.БЕЗ КОНЗЕРВАНСИ - Не Shulphur, без масло, НЕ-ГМО.АНТИОКСИДАНСИ - Montmorency курва цреши се богати со антиоксиданти и имаат многу здравје промовирање својства.СОВРШЕН ЗА ЖИТАРКИ, ЈОГУРТ, ПАТЕКА МЕША Премиум суво овошје, совршено право надвор од торбата за snacking, исто така, служи како идеална состојка во домашни рецепти, вклучувајќи топла жита, патека микс, салати и конфекции. – СУРОВИНИ и ХРАНА Овие сонцето-сушени курва цреши обезбеди високо-квалитетна исхрана, додека природно поддршка и правилно варење и добро функционирање на имунолошкиот систем. – BRC А & ФДУ РЕГИСТРИРАНИ BRC е најмногу строги Добра Храна Производство на Сертификација.Оваа сертификација гарантира дека цреши што се се обработува во чиста, hygenic средина со најсовремената технологија.Тоа е подредени, метал откриен и беспрекорно чисти. – БЕЗ ДОДАДЕН ШЕЌЕР Само tangy вкус на чиста цреши со сите природни хранливи состојки и здравствени придобивки непроменети.Совршен за закуски, училишните ручеци, канцеларија закуски, кампување, планинарење, вина бесплатно лекување, како и одлична за печење состојка.

Карактеристики на производот

Поврзани производи