Супер Еден Слободен Проток Waterbed Душек со Пополни Комплет и средство за смекнување на косата
Свеж

Супер Еден Слободен Проток Waterbed Душек со Пополни Комплет и средство за смекнување на косата

DEN 1920.00

Во продавницата

Супер удобно и изграден за да трае.Ако вашиот изглед за квалитет на супер еден слободен проток душек дека тоа е всушност направен во САД тогаш вие само го најде тоа.U.S.Водата е производство на висок квалитет на производи за блиски до 40 години.Овој душек е наменета да го задржи вашето тело лебди во удобноста, додека да падне во длабока sleep.By најдобрите супер еден слободен проток душек со пополни комплет и средство за смекнување на косата.Таа има живот време prorated гаранција.Ви благодариме за гледање на нашите производи.Ако имате било какви прашања слободно контактирајте со Душек Опфаќа Продавница со било какви прашања.Имаме оваа ставка во акции за брза услуга.

Карактеристики на производот

Поврзани производи