Г-дин Робот Оригинални Телевизиски Серии Саундтракот том 3 (Limited Edition Јасно w/ Црвени и Бели Ломотене Обоени Винил)
Свеж

Г-дин Робот Оригинални Телевизиски Серии Саундтракот том 3 (Limited Edition Јасно w/ Црвени и Бели Ломотене

DEN 694.80

Во продавницата

Супер ретки, limited edition јасно со црвена и бела ломотене обоени винил.Со само многу ограничен квантитет на овие убаво обоени варијанти притисне во светот, оваа ретка гем е голем плус на секое снимање aficionados колекција.

Карактеристики на производот

Поврзани производи