adidas Унисекс-Дете Лајт Racer CLN Работи за Чевли
Свеж

adidas Унисекс-Дете Лајт Racer CLN Работи за Чевли

DEN 670.80

Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ткаенина.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Вратило мерки околу 0-6 инчи од лак.Пета мерки околу 0-3".Платформа мерки околу 0-3 инчи.Подигнете отворање мерки околу 6-12 инчи" наоколу.Работи-инспириран чевли за tykes во движење.Платнена обвивка.Mesh горниот.Активните деца се подготвени да играат тешко во овие спортски чевли.Траен мрежа горниот испорачува breathability за зафатен млади нозе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи