СТАРТУВАЊЕ OBD2 Скенер Creader Елита CRE300 , Дијагностички Алатка за Скенирање со Целосна OBD2 Функции, ABS/СРС/Check Engine Код Читач, Слободен Живот Надградба, екран осетлив на доп
Свеж

СТАРТУВАЊЕ OBD2 Скенер Creader Елита CRE300 , Дијагностички Алатка за Скенирање со Целосна OBD2 Функции, ABS/СРС/Check

DEN 4200.00

Во продавницата

ЛАНСИРАЊЕТО е професионална услуга по продажбата тим, кој поддржува 24/7 прашања во секое време.ЛАНСИРАЊЕТО CRE300 прави извештај за печатење е можно, што значи дека ќе може да се претстави сеопфатна дијагностички извештај до вашите клиенти да се покаже професионалност.Живеат Податоци : графички прикажете тековната powertrain дијагностички податоци;.Производите се официјални и вистински со 5-годишен afterservice.На OBD2 скенер CRE300 е опремен со екран на допир за удобен операција, Wi-Fi конекција за брз надградби, на андроид системот за брзо трчање брзина, Авто VIN за итно возило идентификација, широка возило покриеност за автомобили од 1996 до 2021, и дијагностички извештај генерација за споделување.Јасно Кодови : ресетирање на проблеми код за да го исклучите дефект индикатор светлина.I/M Подготвеност Статус : проверете дали емисиите поврзани со системи се подготвени за смог тест;.Дијагностички Извештај За Печатење.Замрзнување Рамка : проверка на суровини и податоци кои се евидентирани кога неволја код е поставена;.????【2021 Нов Репер во Дијагноза】 На ????????????????????????CRE300 скенирање алатка поддржува сите 10 OBDII режими, и е, исто така, може да се дијагностицира со помош на три главни системи (Мотор, ABS, и СРС).О2 Сензор на Тест : покажуваат последните резултати на О2 сензор на тест во графички приказ за решавање на проблеми;.On-board Следи Тест : прочитајте ги резултатите од тестот за on-board дијагностички мониторинг тестови на специфични компоненти;.ЛАНСИРАЊЕТО CRE300 код читач е погодна за 1000+ модели на автомобили, за домашните и меѓународните текови модели, компатибилен со 32+ Брендови и можете да проверите во прилог на Апликацијата Водич Марки на Автомобили пред купување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи