ТРИ ДЕН EVENTER - ИЗБЕРЕТЕ БОЈА & SIZE - 3 Eventing Коњ Велосипедист Винил Decal Налепница На
Свеж

ТРИ ДЕН EVENTER - ИЗБЕРЕТЕ БОЈА & SIZE - 3 Eventing Коњ Велосипедист Винил Decal Налепница На

DEN 119.76

Во продавницата

Decal во винил со сите 3 настани за 3 Ден Eventing со зборовите : ТРИ ДЕН EVENTER.Изберете од 3 големини и 7 бои.Винил намали decals се во една солидна боја, со никаква позадина во боја.БЕЛАТА боја изгледа најдобро за автомобил windows, продавници windows и темни површини.СИНИ и ЦРНИ бои изгледаат најдобро на светлината површини.РОЗОВА, ЗЕЛЕНА, ВИОЛЕТОВА и ЦРВЕНА decals може да изгледаат добро на светло или темно површини.Секоја цел ќе биде предаден во Цврсти Фото Писмото со настава на состојба вклучени.Секоја цел е направен во нашата продавница кога ќе поставите вашата нарачка on .Ние гарантираме за нашиот производ.Ве молиме контактирајте не со било какви прашања.

Карактеристики на производот

Поврзани производи