Надвор од Месо Растителна основа Бургер Patties, 8 мл (4 Пакет, 8 Patties Вкупно)
Свеж

Надвор од Месо Растителна основа Бургер Patties, 8 мл (4 Пакет, 8 Patties Вкупно)

DEN 1200.00

Во продавницата

20g на растителна основа на протеини (повеќе од говедско месо!). 100% вегетаријанци. 4 пакети на Две 1/4 lb patties, 8 Patties Вкупно.Соја и Глутен Слободни.Бродови замрзнати во изолирани сад со сув мраз.Надвор Плескавица е првиот Светски растителна основа бургер што изгледа, готвачи, и ги задоволува како говедско, без глутен, соја, или gmos.

Карактеристики на производот

Поврзани производи