Star Wars Stormtrooper Печати Stormtrooper Акварел Star Wars Сликарство Stormtrooper Полицаец Филмски Постер Star Wars Подарок Stormtrooper Шлем Уметнички Дела
Свеж

Star Wars Stormtrooper Печати Stormtrooper Акварел Star Wars Сликарство Stormtrooper Полицаец Филмски Постер

DEN 647.76

Во продавницата

Висок Квалитет На Сосема Нов Прекрасен Постер. 5 големини за да изберете од : XS, S, M, L, Xl.Материјал : висок квалитет на постер хартија.Постер Пакување : Тешко cartone цевка.Превозот Информации : Сите нарачки се испраќаат од Европа (Украина) обично во рок од 1-3 дена по плаќање (до 4-5 дена на викенд или одмор).Се проценува времето на Испорака : САД - 15-35 работни дена; Европа - 15-30 дена; Австралија и Канада - 15-40 работни дена.ИСПЕЧАТЕТЕ ГО САМО РАМКА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Политика на враќање : Ако објектот е неисправен или неточни, ве молиме контактирајте со нас со фото во рок од 30 дена откако си ја примил предметот за целосна наплата или замена.Ако не сте задоволни од било која причина, слободно контактирајте не и ние ќе го реши секој проблем.Мојата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите и Висок Квалитет на производите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи