SheIn Жените Солидна Shirred Висока Половината Слоевит Кавга Полите Разгореа Мини Здолниште
Свеж

SheIn Жените Солидна Shirred Висока Половината Слоевит Кавга Полите Разгореа Мини Здолниште

DEN 431.76

Во продавницата

Карактеристики : Оваа мини здолниште карактеристики високо-квалитетни материјали, shirred слоевит детали, кавга полите, солидна боја, висока половината.Вратоврска затворање. Ве молиме погледнете го големина на табелата подолу се за големината детали.ВИСОК COMFORTABILITY.1, Должина : 15.S - Половината Големина : 24.СТИЛСКИ И МОДЕРЕН.Во здолниште е изработен од полиестер.7, Должина : 16.4, Должина : 17. XL - Половината Големина : 30.Совршен за двете затворен секојдневно носење и активности на отворено како партија, на плажа, во клубот, празник, повик носат дома, итн.Секси и слатка стил покажува вашиот единствен личен шарм и произведува опремени визуелен ефект.Совршен за да се спарите со кошули, блуза, елеци, култури блузи, итн.РАЗНИ ПРИЛИКИ.Ве молиме проверете ја вашата мерки за да бидете сигурни дека на објектот се вклопува пред да нарачате.Големината може да биде 2cm/ 1 инчен неточноста поради рака мерење. М - Половината Големина : 26.На кратко здолниште оди одлично со секоја телесна форма, доаѓа во широк спектар на големини и бои и изгледаат баш убаво од вас секогаш кога ќе одлучи да го носат.100% Полиестер.0, Должина : 16.

Карактеристики на производот

Поврзани производи