Tribello Салфетка за Носител Со Сол и црн Пипер Shakers Caddy, Пилешко Жица Стои Салфетка Фармацевт со 2 Стакло Мејсон Shakers за Farmhouse Кујна/Трпезариска Маса Оркестарот - 8 x 6 - Поц?
Свеж

Tribello Салфетка за Носител Со Сол и црн Пипер Shakers Caddy, Пилешко Жица Стои Салфетка Фармацевт со 2 Стакло

DEN 623.76

Во продавницата

СЕЛСКИ САЛФЕТКА НОСИТЕЛОТ МЕРЕЊА - Оваа Салфетка носителот мерки 8¼"" широк x 6½" високи, на салфетка држачот е изработен од калај пилешко жица заврши и поцинкуван заврши, Сол и црн Пипер shakers мерки секој 1" дијаметар и 3" високи,. Зачини и салфети што е прикажано во слика не се вклучени.FARMHOUSE СОЛ И црн ПИПЕР SHAKERS - Ова е совршено централен за кујнската маса со farmhouse кујна тема, Карактеристики 2 Мејсон стакло сол / пипер shakers направени од чисто стакло со врежана детали Дизајниран со Метален врв дека шрафовите на убаво и тесни за лесно refills, вистински да се формира тегла мејсон допир.

Карактеристики на производот

Поврзани производи