Whitetail Производи GONE WILD Печено Соја Елени Attractant
Свеж

Whitetail Производи GONE WILD Печено Соја Елени Attractant

DEN 406.80

Во продавницата

На елени не може да се спротивстави на оваа силна долга низа арома и вкус.Ние комуницираме над 9 природни состојки во нашите производи понатаму се извршува преку нашиот мил директно да се размена на инстант запечатени 8lb.торба за да ја заклучите во арома и вкус.Не постои друг производ на пазарот кој ја испорача резултати ние не!Види ја нашата whitetail производи gone wild Facebook страница за повеќе информации и за да проверете нашите други производи.НАШИТЕ КЕСИ СЕ ПОЛНИ!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи