Morakniv Риболов Удобност Филе Нож со Sandvik Нерѓосувачки Челик Сечилото
Свеж

Morakniv Риболов Удобност Филе Нож со Sandvik Нерѓосувачки Челик Сечилото

DEN 695.76

Во продавницата

Двете Morakniv Риболов Удобност Филе нож опции доаѓаат со ткаеше, високо-триење зафат се справува со кои им овозможуваат на корисниците да се одржува постојана контрола дури и кога се лигави од чистење риба.Нерѓосувачки челик филе нож со ткаеше, високо-триење рачка; достапен во 3.

Карактеристики на производот

Поврзани производи