Artibetter 10pcs за Еднократна употреба Enema Туш Апликатори Шише Вагинален Туш Аналниот Апликатори за Жени Мажи 200ml (Транспарентна)
Свеж

Artibetter 10pcs за Еднократна употреба Enema Туш Апликатори Шише Вагинален Туш Аналниот Апликатори за Жени

DEN 398.16

Во продавницата

Изработени од еко-пријателски материјал за безбедно и не-токсични употреба.Се користи како вагинален туш или анален почиста.Едноставно внесете го снабдува млазницата.за еднократна употреба.Мека и еластична.Боја : Транспарентна | Големина : 12pcs.

Карактеристики на производот

Поврзани производи