Botreelife Мачка Лажица Кафе Чај Лажица Нерѓосувачки Челик Виси Првенство Лажички Demitasse Мини Симпатична Маче, Мешајќи со Лажица за Десерт, Пијалоци,Стил 2
Свеж

Botreelife Мачка Лажица Кафе Чај Лажица Нерѓосувачки Челик Виси Првенство Лажички Demitasse Мини Симпатична

DEN 1180.80

Во продавницата

Мини Мачка Облик на лажица поседува две "рацете" на справи, тие можат да се откажам лажица на раб на чашата.Ергономски шарени лажица направи самиот симпатична дома gadget дури и оркестарот во кујната.Мазна површина ти дава удобно рака чувство, лесно да се мијат, погодни за мешање пијалоци како iced чај, iced кафе, млечни напивки, корен пиво лебди, јогурт и сл.Симпатична мачка лажица собата е најдобар подарок за пријателите и за семејството, особено за канцеларија,дома и кафе куќа.Лесно да се мијат, погодни за мешање пијалоци како iced чај, iced кафе, млечни напивки, корен пиво лебди, јогурт и сл.Димензии : Должина и ширина за 11.5*4cm.Материјал : Метал (нерѓосувачки челик).

Карактеристики на производот

Поврзани производи