Vu Ryte во линија Документ Копија Држачот за Следење Рака, Прилагодлив Ергономија, Поддржува Двојна Купишта До 75 Страници, Таблет и Мобилен Телефон Носителот, VUR79GR
Свеж

Vu Ryte во линија Документ Копија Држачот за Следење Рака, Прилагодлив Ергономија, Поддржува Двојна Купишта

DEN 263.76

Во продавницата

Документ носителот на постојните мониторинг рака и следење; придава преку VESA плоча помеѓу следи рака и монитор.Патентиран дизајн поддржува документи, книги, мобилни телефони, таблети, тастатура, нешто околу работна станица; позиции документи во точно ергономски позиција во линија со мониторот и може да го намали око, вратот и рамото вирус.Идеален следи рака додаток за седат-стои workspaces; easel се движи со мониторот како мониторот се зголемува до стоечка позиција.Easel е 18 инчи широка, 9 3/4 инчи висок и easel усна е 7/8 инчи длабоки; изработени од високо влијание акрилик; easel има единствен криви форма; прилагодливи во висина, агол, и длабочина; може поддршка за пишување на документи.Повеќе групи на хардверски вклучени за да се обезбеди инсталирање компатибилност со рака и monitor; монитор рака не е вклучена.

Карактеристики на производот

Поврзани производи