2PACK Мини Торба Sealer, 2 во 1 Рачни Топлина Печат и Машина со Монтажни Кука, Преносни Храна Saver Запечатување Машина, апарати за Вакуум Resealer за Пластична Закуски Чување Ко?
Свеж

2PACK Мини Торба Sealer, 2 во 1 Рачни Топлина Печат и Машина со Монтажни Кука, Преносни Храна Saver Запечатување

DEN 383.76

Во продавницата

Нашите мини sealer е фино да се имаат батерии лево внатре без сопирање.Дизајниран во лесен стил, оваа пластика sealer е помал од мобилен телефон и супер лесно да се носат.Малку gadgets функционира добро или за домашна употреба или активности на отворено, и помага да се задржи вашата храна свежа како нова каде и да одите - провизии, кујна, дневна соба, гаража, алатка соба, работа, патување, пешачење, кампување, лов, риболов. ????【???????????????? ???????????????? ????????????????????】 - Користете го овој топлина sealer за пластични кеси за да го запечати сите ваши храна во херметички складирање со и одржување на храна од одење застоена.Избегнувајте крцкањето тешко како што може да се топи на пластика.Користете го овој топлина sealer за пластични кеси за да го запечати сите ваши храна во херметички складирање со и одржување на храна од одење застоена.

Карактеристики на производот

Поврзани производи