Yencoly Скала Браник, Анти‑Стареењето Базен Скала Додаток, Скала Фитинзи, Скала за Безбедност Браник, за Хотелски Базен
Свеж

Yencoly Скала Браник, Анти‑Стареењето Базен Скала Додаток, Скала Фитинзи, Скала за Безбедност Браник, за Хотелски

DEN 475.20

Во продавницата

Универзална замена на делови за подводни скали, безбеден и сигурен.Гума приклучок за базен скала, што може да се инсталира директно.Лесно да се инсталира, тоа е од суштинско значење за додаток за базен скали.Користење на високо‑квалитетни гумени материјал, издржлив да се користи, и анти‑стареењето.Професионална изработка, одлична изработка, отпорност на корозија.Функција : 1. Користење на високо‑квалитетни гумени материјал, издржлив да се користи, и анти‑стареењето.2. Гума приклучок за базен скала, што може да се инсталира директно.3. Професионална изработка, одлична изработка, отпорност на корозија.4. Универзална замена на делови за подводни скали, безбеден и сигурен.5. Лесно да се инсталира, тоа е од суштинско значење за додаток за базен скали.Спецификација : Предмет Тип : Скала Bumper Material : Rubber Weight : Прибл. 200g / 7.1 oz Size : Прибл. 5x3.5x4cm / 2.0x1.4x1.6in Package Листата : 2 x Скала Bumper Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на производот

Поврзани производи