10 Солидна Бела Боја Замена CD Коцки / Инсерти за CD скапоцен камен Кутии! #CDIR80SW - Одговара на било стандардна големина 10мм скапоцен камен Кутија!
Свеж

10 Солидна Бела Боја Замена CD Коцки / Инсерти за CD скапоцен камен Кутии! CDIR80SW - Одговара на било стандардна

DEN 239.76

Во продавницата

Замени скршен коцки дека CD нема да "држат" во место повеќе.Заштита на диск!Дискови лизгање низ CD Кутии се оштетени лесно!.Се вклопува во било кој стандарден 10.4 mm скапоцен камен случај.Овие уникатни, обоени замена CD Коцки (исто така наречен "Внесува") се стандардна големина замена за оние што се купат во продавницата!Често центарот дел на лента што го држи на дискот е првото нешто да се пробие во CD скапоцен камен Кутија - така да се заштедат пари и само ја замени на послужавник!Работна лента е потребно да се одржи на дискот во место, така што не се изгребани или dinged тркалање низ CD Бисер Box.By користење на уникатни бои ќе ви помогне да направите вашата колекција повеќе да се идентификува!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи