Берачи на Овошје Lanyard за Клучеви со лична Карта Значка Телефон Носителот
Свеж

Берачи на Овошје Lanyard за Клучеви со лична Карта Значка Телефон Носителот

DEN 216.00

Во продавницата

????Високо-Квалитетни Материјали-рака е направен од полиестер, и на јадицата се направени од издржлив метал,не е лесно да се деформира и згаснат. ✔Големина-Јагода носителот Lanyard 45*2cm 17.7" * 0.9".Тежина : 15g. ✔Практичност - Лесно и безбедно за задржување на телефон,копчиња, значки, ИДЕНТИФИКАЦИЈА и повеќе да prevente загуба или штета од уредот се испушти.Можете да одржите вашиот essentials носат околу вашиот врат,тогаш нема да изгуби ништо и многу удобен. ✔Лесно да се закачите на сè - Овој пригоден Јагода keychain носителот направете го тоа лесно да ги приложите вашите клучеви, паричници, мобилни телефони, USB, безбедност аларми и модни додатоци итн, дури и за airtags.Нема потреба да носите околу дополнителни работи повеќе, само да уживаат во слободата на вашата on-the-go начин на живот. ✔Сомот торба-Само повеќето домот, сомот пошта се користат за пакет и бродот на нашите овошје lanyard .Ако имате било какви проблеми со квалитетот на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви даде правилно решение додека сте задоволни. ★Го додадете објектот сега, направете го тоа брзо Никакви проблеми, било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе направиме се што можеме да направиме за да се направи сте задоволни и среќни.★Ризик Бесплатно задоволството на Клиентите е од најголема важност.Ако нашиот производ не ги задоволи вашите потреби, ние секако ќе го уважиме 30-дневниот гаранција за парите назад.

Карактеристики на производот

Поврзани производи