Transolid SSLQ22-4T 22-во Бања Суета Горе Лево-Страна Поздравниот во Greystone
Свеж

Transolid SSLQ22-4T 22-во Бања Суета Горе Лево-Страна Поздравниот во Greystone

DEN 1395.84

Во продавницата

Изградена од 3/4-во дебела инженерните кварц.Лесен-за-чистење лесна дизајн.Натпревари со Greystone Transolid суета блузи.Пакет димензии : 8.0"L x 33.0"W x 10.0"Х. Transolid инженерните кварц е произведена од 93% кварц под екстремно висок притисок да донесе топ дека е тешко, дамка и отпорни на топлина со согласност на бојата во текот на.Кварц е исклучително тешко, што го прави отпорен на пукнатини, чипс, гребнатини и дамки за години на непроблематична убавина.Transolid страна нота координираат совршено со Transolid суета блузи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи