Bloch Жените Annie Tyette Танц Чевли
Свеж

Bloch Жените Annie Tyette Танц Чевли

DEN 660.00

Во продавницата

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.На двете страни на горниот дел се поставуваат заедно со еластична лента кој брзо дизајн, како и една лента на која е навој преку претходно биле вклучени и врзан во лак за да се скрие еластичен.Мека кашмир поставата и поместена insole за удобност и да се намали влага; Bloch Техно чешми.Не се лизга про биланс подлога е додадена на смола outsole да се избалансираат тежина transference.На задната страна на чевли нема цвест линии во поставата и дополнителна парче од црна кожа за да се обезбеди пета и намалување на триење.Големината : Започнете со 1 полна големина од улица чевли.

Карактеристики на производот

Поврзани производи