SOFSYS Модерна Виткање Биро за Мал Простор, Компјутерски Игри, Пишување, Студент и Дома Канцеларија Организација, Индустриски Метална Рамка со Премиум Десктоп Површи?
Свеж

SOFSYS Модерна Виткање Биро за Мал Простор, Компјутерски Игри, Пишување, Студент и Дома Канцеларија Организација,

DEN 1103.76

Во продавницата

Повеќенаменски Биро – хармоничен, простор за заштеда на дизајн кој нуди стил и функционалност на оваа пишување биро нуди многу простор за користење со лаптоп, поддршка на монитор и периферни уреди, пишување, цртање и многу повеќе.Силна, Свитлива Метална Рамка – smart pop-up стил на нашата модерна биро го прави идеален за заштеда на простор во канцеларија, спална соба или на персонална област, додека сеуште обезбедување на стабилна и добро балансирана рамка што подобро ги поддржува вашите технолошки и додатоци.Здрав, Минималистички Стил – Можност за поддршка до 70 кг.на тешки-должност, прав-обложени метал цевка нозе овој компјутер пишување биро е големо за студентите, сопственици на мали претпријатија, или професионалци, но исто така ви овозможува да додадете контакт на лични décor.Премиум Пишување Површини – Ние користете го најдобриот квалитет на E0-одделение честички одбор за да се обезбеди тие се побезбедни за секојдневна употреба, отпорен на гребење, и водоотпорен; сите да се прошири вашата индивидуалност, креативност и иновација.Доверливи Обезбедување на Квалитет – Како и другите наши игри за инфомација и пишување клупи овој дом, канцеларија биро доаѓа поддржани од страна на нашите сигурен услуги на клиентите и одговорно поддршка.Контактирајте не со било какви прашања денес.

Карактеристики на производот

Поврзани производи