Yuauy Црна Велосипед Вилушка Матични Extender Handlebar Столб Велосипед Алуминиум Прилагодливи Адаптер Вратот Столб за Патот Велосипед Планински Велосипед MTB
Свеж

Yuauy Црна Велосипед Вилушка Матични Extender Handlebar Столб Велосипед Алуминиум Прилагодливи Адаптер Вратот

DEN 1152.00

Во продавницата

Материјал : 6061 Алуминиум кој е посилен и издржливи, но полесни отколку нормално материјал.Висината може да се asdjusted од 53mm да 90mcm со 4 Дихтунзи на 1 x 12mm и 3 х 8мм.Тоа е удобен да го инсталирате, со професионален дизајн и фиксна до оригиналната предната вилушка матични цврсто.Грижа за вашето здравје, со додавање на 1 до 4 Дихтунзи на матични, и без гума за време на вашиот велосипед возење.Боја : Црна / Тежина : Околу 0.19 кг.Yuauy Црна Велосипед Вилушка Матични Extender Handlebar Столб Велосипед Алуминиум Прилагодливи Адаптер Вратот Столб за Патот Велосипед Планински Велосипед MTB Карактеристики : * Материјал : 6061 Алуминиум кој е посилен и издржливи, но полесни отколку нормално материјал * висина може да се asdjusted од 53mm да 90mcm со 4 Дихтунзи на 1 x 12mm и 3 х 8мм * Тоа е удобен да го инсталирате, со професионален дизајн и фиксна до оригиналната предната вилушка матични цврсто * грижа за вашето здравје, со додавање на 1 до 4 Дихтунзи на матични, и без гума за време на вашиот велосипед возење Спецификации : 1. Материјал : 6061 Алуминиум легура 2. Боја : Црна 3. Тежина : Околу 0.19 кг Пакет вклучува : 1 x Велосипед Вилушка Матични Extender.

Карактеристики на производот

Поврзани производи