VGEBY1 Голф Обука Зафат, Гума Силна Стандард Голф Наставата Помош на Алатката за Десната Рака Пракса Голф Пракса Асистент Додаток
Свеж

VGEBY1 Голф Обука Зафат, Гума Силна Стандард Голф Наставата Помош на Алатката за Десната Рака Пракса Голф Пракса

DEN 227.76

Во продавницата

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен од висок квалитет на гумени материјали, тешки, цврсти и издржливост.ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : Обезбеди соодветна рака и прст сместување за точна контрола на голф почетници, во согласност со ергономија, со цел да се подобри голфери' замав tempos и авиони.ГОЛЕМА ПОМОШ : Точно зафат помогне да ја погоди топката со енергија, додавајќи точност и конзистентност, може да биде одлична алатка за подобрување на вашиот основи.ДОБРА ПОТПОРА : голем зафат е почеток на еден голем играч на голф, оваа голф обука зафат е одлично да се користи и како тренинг алатка да се каже играчи, каде нивните раце.SATISFICATION ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни со нашите производи добиени, може да се применува за безусловна се врати и враќање во рок од 180 дена. 1.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Направен од висок квалитет на гумени материјали, тешки, цврсти и издржливост. 2.ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : Обезбеди соодветна рака и прст сместување за точна контрола на голф почетници, во согласност со ергономија, со цел да се подобри голфери' замав tempos и авиони. 3.ГОЛЕМА ПОМОШ : Точно зафат помогне да ја погоди топката со енергија, додавајќи точност и конзистентност, може да биде одлична алатка за подобрување на вашиот основи. 4.ДОБРА ПОТПОРА : голем зафат е почеток на еден голем играч на голф, оваа голф обука зафат е одлично да се користи и како тренинг алатка да се каже играчи, каде нивните раце.

Карактеристики на производот

Condition:
Brand New
Material:
Rubber  
Color:
Black
Length:
Approx. 26 cm / 10.2 in
Weight:
Approx. 92 g 
Package List:
1 * Golf Grip :
Note:
Only the golf grip, other items in the picture are not included. :

Поврзани производи