Прав Базен Покрие Заштитник, Сончевата Маска за Круг Рамка Гумени Базени Базен Покритие за Градина Отворено Paddling Семејни Базени
Свеж

Прав Базен Покрие Заштитник, Сончевата Маска за Круг Рамка Гумени Базени Базен Покритие за Градина Отворено

DEN 191.76

Во продавницата

????Овој базен поставите е-мора да има додаток за вода ентузијасти со брз базен во собата. ????Овие базен опфаќа удобно се вклопуваат во текот на врвот на базен. ????За да се избегнат несаканите лисја, инсекти и други нечистотии. ????Брзо поставување на базен опфаќа може да бидат обезбедени со лесен јажиња да се задржи на ветрот од дува сте далеку. ????Брзо поставување на базен опфаќа може да бидат обезбедени со лесен јажиња да се задржи на ветрот од дува сте далеку.

Карактеристики на производот

Поврзани производи