QWORK AK461 Еден Ритам Веб Sheaves, 4.45 OD 1 го Понесе V-Појас Sheave, А Појас Дел, Леано Железо,за V-Појас
Свеж

QWORK AK461 Еден Ритам Веб Sheaves, 4.45 OD 1 го Понесе V-Појас Sheave, А Појас Дел, Леано Железо,за V-Појас

DEN 455.52

Во продавницата

Макара Надвор Кол. : 4.45 во, 1 Ритам.Се Вклопува Во Окното Кол. : 1 во.Макара Понесе Тип На : Фиксен Понесе.Стандард V-Појас Макара : За V-Појас Дел 4 L, A, СЕКИРА.Издржливи : Леано Железо материјал, цврста градба, анти-корозија.Услуга : Уживајте мазна&грижете се-слободен врати услуга во рок од еден месец.За било какви прашања слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме тука за вас.

Карактеристики на производот

Поврзани производи