Tuff Боксерскиот Спорт Muay Тајландски Шорцеви Водови Удар Боречки Вештини Обука Салата Облека
Свеж

Tuff Боксерскиот Спорт Muay Тајландски Шорцеви Водови Удар Боречки Вештини Обука Салата Облека

DEN 566.16

Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Големина на Шорцеви : Големина S половината 26"-28", Големина M половината 28"-30", Големина L половината 30"-32", Големина XL половината 32"-34", Големина XXL половината 34"-36".Овие Muay Тајландски Бокс Шорцеви погоден за Muay Тајландски, Бокс, Удар Бокс, ММА, Спаринг се Борат и Grappling, Фитнес Тренинг во Теретана или на Отворено спорт.Овие Muay Тајландски Бокс шорцеви се одлични за Мажи, Жени (Возрасни Унисекс) Момчиња, Девојки, Деца.Уникатен и оригинален дизајн со TUFF, имаме мулти-боја : Црна, Сина, Кафена, Златна, Зелена, Сива, Портокалова, Розова, Виолетова, Црвена, Сребрена, Бела, Жолта и мулти-модел : Тигар, Змеј, "Гладијатор", Череп, Маскирна, Птица, Роза, Слон, Риба, Мечка, Цвет, Тајландски дизајн, Јапонски дизајн.Со највисока рачно изработени квалитет и користење на Сублимација Печатење Технологија.Направени на Микро Влакна Ткаенини.Лесни, пот-бесплатно и брзо се суши.Шорцеви треба да биде рака изми ладно и капе сушени за максимална долговечност.Одличен дизајн со рака stitched модели.Направени на микро влакна ткаенини.Мала тежина, пот бесплатно и брзо се суши.Големина S Половината 26" Големина M Половината 28" Големина L Половината 30" Големина XL Половината 32" Големина XXL Половината 34".

Карактеристики на производот

Поврзани производи