5 Инчен Нето Садови Покрена Центар Дното Mesh Страна Широк Rim Круг Првенство Дизајн со Слободни Рефлексивни Врвот Капаци за Орхидеи Растение Расте и Хидропоника Сист?
Свеж

5 Инчен Нето Садови Покрена Центар Дното Mesh Страна Широк Rim Круг Првенство Дизајн со Слободни Рефлексивни

DEN 2390.40

Во продавницата

Удобно ШИРОК УСНА ВРВОТ со Дупчиња Мрежа на Страни за Орхидеи Растенија, DWC, Врвот се Хранат, одлив и проток, пополнете и мозоци, Aquaponic, Хортикултура Расадник, Aquaculture Системи.на Врвот е 4 7/8 инчи, Надвор Кол. 15% ПОТЕШКИ & ПОСИЛНИ Мрежа-Двострано Пластични Расте Контејнери направени од PP Пластика за seedling ртење и сечење клон размножување да се промовира растителни корени со дури вода дренажа.Horti Pots Нето Садови серија дојде во големини од 2 инчи, 3 инчен, 4 Инчи (3.Овие УВ-Отпорни трајни обновливи мрежа кофи промовира растителни корени со дури вода дренажа и во основа се работи со сите видови на одгледување на медиумите, hydroponically или почва-базирани и на отворено или во затворен простор во текот на годината за дом или двор лозарите да се големи комерцијални hydroponic gardeners или стакленички на земјоделците.5 инчен и 6 инчен Нето Садови имаат Уникатни Воскресна-Центар на Дното за да се овозможи повеќе воздух и кислород за да се оди преку растителни корени.Сите Нето Садови се со Широк Усна Дизајн заедно на врвот на овие мрежа големина Пластични Садови ги направи лесно да го зграби, лифт и транспорт, како и седат врз дупки ќе drilled или на врвот на вашиот круг во облик на контејнери.Совршено се вклопува во 5 инчен дупки за DWC лозарите! .

Карактеристики на производот

Поврзани производи