Ѓердан Мозок Празен Камен Носителот, рачно изработени Прилагодливи Јаже, Верига Ѓердан Кабелот за Pendant, Кристали Суровини Кварц, Камен Држач за Накит Одлуки, Boho DIY Ѓ?
Свеж

Ѓердан Мозок Празен Камен Носителот, рачно изработени Прилагодливи Јаже, Верига Ѓердан Кабелот за Pendant,

DEN 215.76

Во продавницата

【Прилагодливи Дизајн 】 На ѓердан должина е околу 31.5 инчи/80см.Лесно да се прилагоди на синџир големина за да одговара на вашите потреби. 【Висок Квалитет Ѓердан Канапи】кварц ѓердан кабли се оригинални еколошки текстура која е различна од обичните ѓердан јаже хривнија јаже на пазарот, па ѓердан кристал носителот можете да го носат, не само убаво, великодушно, но, исто така, издржливи. 【Полу-готови Ѓердан Кабелот】 : На рачно изработени ѓердан мозок е дизајниран за DIY накит одлуки.Камен носителот ѓердан едноставно да се стави вашиот украси, кристали или монистра и приврзоци преку мрежата, а потоа се стегне и се стега нив заедно. 【Широко се Користи】 : Ѓердан Јаже Кабелот е соодветен за persoanl дизајн на накит одлуки, како што се : белегзии, ѓердани и други DIY занаети.Лесно да се поврзете со кристали, кварц, скапоцен камен, монистра, привезоци, амајлии, жад или други накит наоди. 【Совршен Подароци】 На ѓердан мозок е единствена совршена подароци за вашите љубовници, пријатели, famliy, кој ќе се покаже вашите лични емоционални подарок.Ние нудиме 60 дена бесплатен враќање или замена ако не сте задоволство за нашите производи.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Боја : Црна-мали.

Карактеристики на производот

Поврзани производи