Дома Основите Бледо Делукс Медиум да се Загрози-Отпорна Пластика Мулти-Оддел Лесно Отворите Фиока, Компактен Суета Козметика, Шминка и Накит Палета Организатор на
Свеж

Дома Основите Бледо Делукс Медиум да се Загрози-Отпорна Пластика Мулти-Оддел Лесно Отворите Фиока, Компактен

DEN 503.76

Во продавницата

ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ НА РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ, СО ДОПОЛНИТЕЛНИ ФИОКА ДА се НАСОЧАТ на ВАШИОТ УБАВИНА РУТИНА : се Намали на барање време да се најде вашата рутина убавина staples во секунди со фиока да навивам далеку палети и други мали додатоци на Оваа пространа сочинуваат станица карактеристики јасна.КРИСТАЛНО ЈАСНА БОЈА ЗА БРЗО да ги ВИДИТЕ СОДРЖИНИТЕ БЕЗ ДА се УКИНЕ ОД СЕКОЕ НИВО : Лесно да ги пронајдете она што внатре, без да оди надвор ниво.РАЗНОВРСНА ДА СЕ КОРИСТИ ЗА ЧУВАЊЕ на НАКИТ И модни ДОДАТОЦИ : Додека совршен за make up, тоа е, исто така, одлично за чување белегзии, ѓердани, обетки и други мали убавина додатоци.ДИЗАЈНИРАН ДА се сака И ПОСЛЕДНИТЕ : Направен од јасно, да се загрози-отпорна пластика оваа организатор е лесен и нема да попуштат или пауза, ако случајно падна во споредба со стакло и керамички се направи до организаторите.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Рака мие за лесно одржување.Место чисти како што е потребно.Секој дел може да се перат на рака со благ сапун и топла вода.Објектот Пакет Количина : 1.

Карактеристики на производот

Поврзани производи