Член Марк Maraschino Цреши со Произлегува (74 мл.)
Свеж

Член Марк Maraschino Цреши со Произлегува (74 мл.)

DEN 373.20

Во продавницата

Одлично за ресторани, угостителство, или домашна употреба.Додадете прекрасен завршувањето на допир за да коктели, печени шунка, сладолед sundaes и повеќе со Член Марк Maraschino Цреши.Оваа 74-унца сад е идеална за ресторани, барови, кафетерии и друга храна услужни операции.

Карактеристики на производот

Поврзани производи