KEWAYO Пила Острат Прилог Комплет 8Pcs Синџир Виде Ножот Заби Острилка Сет со Агол Водич и Дијамант Брус Мелење Камен Датотеки, Ударна Моќ Алатка Додатоци за Градинарст?
Свеж

KEWAYO Пила Острат Прилог Комплет 8Pcs Синџир Виде Ножот Заби Острилка Сет со Агол Водич и Дијамант Брус Мелење

DEN 1903.20

Во продавницата

PREMIUN КВАЛИТЕТ - челик агол водич може да го намали вибрации,лесно да се контролира.На пила острилка поставување ви овозможува да го направите вашиот пила сечилото поостри, така што вашиот пила секогаш намалувања брзо и ефикасно со леснотија.Лесно завртки на вашиот ротари алатка во местото на алатката за домување вклучени брусни камења доаѓаат во 6 различни големини за подобро да одговараат на вашите пила Со косилка за трева водич нуди оптимална острат агол за повеќето од косилка за трева лопати Спецификации : Боја : Црвено+Сребро+Злато Материјал : Метални+Пластика Агол Водич Големина : Прибл.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Овие брзо-прилагодете ги острат агол водич за полнење е брз и лесен за употреба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи