SheIn Жените Солидна Shirred Висока Половината Слоевит Кавга Полите Разгореа Мини Здолниште
Свеж

SheIn Жените Солидна Shirred Висока Половината Слоевит Кавга Полите Разгореа Мини Здолниште

DEN 431.76

Во продавницата

Полна боја, shirred детали, кавга полите, нивоа слој; Слатка и секси стил покажува вашиот единствен личен шарм и произведува елегантен визуелен ефект.СТИЛСКИ И МОДЕРЕН.S - Половината Големина : 24.Вратоврска затворање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи