Риболовецот Избор PFTK-414 Порта-Филе за Полнење,Мулти
Свеж

Риболовецот Избор PFTK-414 Порта-Филе за Полнење,Мулти

DEN 551.76

Во продавницата

Тестиран за употреба, издржливост и дизајн во повеќето тешки услови.Право алатка за да одам на работа.Направен во U. S. A. Големина Име : Една Големина.Спорт тип : Отворено начин на Живот.Пренослив филе/мамка за сечење станица.компактен и лесен за носење.совршен за кампување, риболов, лов, итн.карактеристики мека на допир удобност костец за сите алатки.Lazer остри нерѓосувачки челични ножеви, големо влијание за носење.Вклучува голем филе нож со 8" нож, среден филе нож со 6" нож, мали комбо нож со 5. 5" нож, големи се острат камен, и големи сечење одбор.

Карактеристики на производот

Поврзани производи