Аквариум пумпа отворено риболов преносни кислород пумпа риба, аквариум воздушниот компресор батеријата aerator компресор украсни (Боја : Бела, Големина : S)
Свеж

Аквариум пумпа отворено риболов преносни кислород пумпа риба, аквариум воздушниот компресор батеријата aerator

DEN 1263.60

Во продавницата

Карактеристики : . 1.Претвори контра часовник мудро, да го поправи завртки на задната страна пумпа за 3-4 кругови и отворете го. 2.Стави на батерии според пол. 3.Покријте го задниот капак и завртки орев. 4.Вметнете еден крајот на ПВЦ цевка во штекер, на другиот крај на воздухот камен.Спецификација : Број на АА батерии : 4pcs (Не се вклучени)Ер Излез : 1.0 L/Min Material : ABSSize : стан.11cmx8cmx4.5cm/4.33"x3.15"x1.77"Главна Боја : White Quantity : 1 Pc Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Воздушна Пумпа со воздух камен и воздух цевка.

Карактеристики на производот

Number of AA batteries:
4pcs (Not included)
Air Output:
1.0 L/Min
Material:
ABS
Size:
app.11cmx8cmx4.5cm/4.33''x3.15''x1.77''
Main Color:
White
Quantity:
1 Pc
1.Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 x Air Pump with air stone and air tube :

Поврзани производи