NSK 30206J Рачен Менувач Излез Вратило Лого, 1 Пакет
Свеж

NSK 30206J Рачен Менувач Излез Вратило Лого, 1 Пакет

DEN 322.32

Во продавницата

Премиум OE технологија - Возило за специфични fit-форма и перформанси.Долг живот ниска триење имајќи - Superfinished прецизност исти имајќи raceway.Одговара тип : Универзална Одговара.Вклучени компоненти : 1 Чаша, 1 Конус.NSK е глобален лидер во развојот на напредни возен имајќи производи.Како светот имајќи производителот NSK партнери со врвот автомобилски производители и добавувачи, со фокус на зголемена имајќи живот и подобрени перформанси во најсложените работни услови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи