моќ конвертори Број на страница 1 Www.luftfuktaren.com

480W 8A 60V Прилагодливи Префрлување Напојување AC110V/220V 0-60V 8A 0-480W Трансформатор Регулирани Префрлување
Свеж
480W 8A 60V Прилагодливи Префрлување Напојување AC110V/220V 0-60V 8A 0-480W Трансформатор Регулирани Префрлување
Во продавницата
Оценка на посетителот:
DEN 249.60

Specifications Input : 110 V / 220 VAC / 47 ~ 63 Hz Starting импулс струја : 20 [email protected] VAC (ладно започнете)Излез регулатива опсег : ± 10% (но

Othmro 5pcs Заеднички Катоден LED Дисплеј Дигитални Цевка 3 Битна 7 Сегмент Црна 11Pin со Добра Униформа Светлина
Свеж
Othmro 5pcs Заеднички Катоден LED Дисплеј Дигитални Цевка 3 Битна 7 Сегмент Црна 11Pin со Добра Униформа Светлина
Во продавницата
Оценка на посетителот:
DEN 160.56

[Size]22.5 x 14 x 7.2 mm(Dxšxv);Емитуваат Боја : Црвена;екран : 0.36 инчен;Напон / тековни : 2 V20m A;Pin : 11;Јавни нозе : 12、9、8...

2 Пакет Европа да НИ Приклучок Адаптер, LENCENT Европскиот во САД Адаптер, Американски Штекер Приклучок Адаптер,
Свеж
2 Пакет Европа да НИ Приклучок Адаптер, LENCENT Европскиот во САД Адаптер, Американски Штекер Приклучок Адаптер,
Во продавницата
Оценка на посетителот:
DEN 311.76

Совршен за уреди од странска земја Конвертирате Plug од Европа (2 круг pin) и во САД (рамен pin).Компатибилни с

2000W Напон Конвертор 220 110 Моќ Конвертор ,Универзална Патнички Адаптер и Конвертор Комбо со 2.5 2-Портен
Свеж
2000W Напон Конвертор 220 110 Моќ Конвертор ,Универзална Патнички Адаптер и Конвертор Комбо со 2.5 2-Портен
Во продавницата
Оценка на посетителот:
DEN 719.76

5 2Портен USB Полнење и ЕУ / велика БРИТАНИЈА / АНИ / НИ во Светот Приклучок Адаптер (Црна).Напонот Конвертор

BESTEK Моќ Конвертор Адаптер 220V да 110V Напон Конвертор Меѓународни Штекер Адаптер со 6A 4-Портен USB Полнење
Свеж
BESTEK Моќ Конвертор Адаптер 220V да 110V Напон Конвертор Меѓународни Штекер Адаптер со 6A 4-Портен USB Полнење
Во продавницата
Оценка на посетителот:
DEN 983.76

57 инчи) со 5 нога монтажни моќ кабел го прави оваа власт конвертор лесно да се спакуваат и да ги преземат

Juntek Dpm8605 60V 5A Дигитални Dc-Dc Чекор Надолу Програмабилни Напојување на Модулот на Дигитални LCD Дисплеј
Свеж
Juntek Dpm8605 60V 5A Дигитални Dc-Dc Чекор Надолу Програмабилни Напојување на Модулот на Дигитални LCD Дисплеј
Во продавницата
Оценка на посетителот:
DEN 1365.84

Некои далечни земји ќе трае подолго.Тоа може да го поставите на моќза автоматски излез,со својата топли

USB Порта за 12V Автомобил запалка приклучок за Штекер Конвертор, Автомобил USB Порта Моќ Женски Конвертор
Свеж
USB Порта за 12V Автомобил запалка приклучок за Штекер Конвертор, Автомобил USB Порта Моќ Женски Конвертор
Во продавницата
Оценка на посетителот:
DEN 321.60

Одговара за Возење рекордер, електронски куче, автомобил полнач и други автомобилската електронска опр

10pcs/многу TL3845P Зголеми Flyback Forward Конвертор Регулаторот Позитивен Излез Чекор До Чекор-Up/Чекор Надолу
Свеж
10pcs/многу TL3845P Зголеми Flyback Forward Конвертор Регулаторот Позитивен Излез Чекор До Чекор-Up/Чекор Надолу
Во продавницата
Оценка на посетителот:
DEN 315.36

10pcs / многу TL3845 P Зголеми Flyback Forward Конвертор Регулаторот Позитивен Излез Чекор До ЧекорUp / Чекор Надолу DCDC

ЈУН се Занимава DC-DC Напонски Регулатор Buck Конвертор 6-36V 1.25-32V 5A Постојан Струја, Напон на Чекор Надолу
Свеж
ЈУН се Занимава DC-DC Напонски Регулатор Buck Конвертор 6-36V 1.25-32V 5A Постојан Струја, Напон на Чекор Надолу
Во продавницата
Оценка на посетителот:
DEN 2076.00

015 A (default 0.3 А) на тековната низа ќе се alittle разлика бидејќи делови параметар грешка.Може да ги наполните б

Qinyayoa 5.0 Адаптер, Универзална Мулти Јазик за Безжична Конвертор Ниска Потрошувачка на Енергија Plug and
Свеж
Qinyayoa 5.0 Адаптер, Универзална Мулти Јазик за Безжична Конвертор Ниска Потрошувачка на Енергија Plug And
Во продавницата
Оценка на посетителот:
DEN 239.76

Универзален : Може да се користи за тастатура, глувче, звучници, слушалка, печатач, gamepad и др.Компатибилен

NIZYH 5000w Засилувач Моќ Мек Старт Одбор Високо-Моќ Изолација Трансформатор Мека Стартер Намали Startup Тековната
Свеж
NIZYH 5000w Засилувач Моќ Мек Старт Одбор Високо-Моќ Изолација Трансформатор Мека Стартер Намали Startup Тековната
Во продавницата
Оценка на посетителот:
DEN 4282.80

Максимална оперативни струја на 30 A е поголем од 7.Функцијата на меки почеток на одборот е да се намали вл

Xp Моќ Dc-Dc Конвертор, 12V, 1.25 A - JTD1524S12
Свеж
Xp Моќ Dc-Dc Конвертор, 12V, 1.25 A - JTD1524S12
Во продавницата
Оценка на посетителот:
DEN 1048.80

Цена За : Секоја Бр.на Излези : 1 Излезен Излезна Моќност Максимална : 15 W Излезниот Напон Output 1 : 12 V Излез Т